16 Temmuz 2011 Cumartesi

Neler Oluyor?

Merhaba,

Yazı yazmayalı aslında kendimi ifade etmeyeli çok zaman oldu.Cümleleri kurarken bile hala düşünüyorum.Bu zaman doğru mu?

Yine de bugün içimden gelen ses herşeyin yeniden doğuşu,miladı dedi.Bende kalemimin götürdüğü yere gitmeye karar verdim.

Taaa en başından başlayalım anlatmaya.....


İşten ayrılmaya karar verdiğimi ve bunu hayata geçirdiğimi daha önceki yazımda anlatmış ve paylaşmıştım.Vermiş olduğum karardan asla pişmanlık duymadım.Duymadım diyorum çünkü iş hayatımda mutsuzdum.Kızımla zaman geçirmek onun büyüdüğüne tanıklık etmek istiyordum.Ama ama bunlar sadece benim fikirlerimmiş.Aslında ben içimde bastırdığım yılgınlıklarımı ortaya koymuşum.Bastırdığım,unuttuğum herşey ama herşey yeniden su yüzüne çıktı ve mutsuz oldum.Herkesin zaman zaman korktuğu ama benim bir türlü beynimden çıkmayan şey ÖLÜM KOKUSU,PANİK ATAK KRİZLERİ ve öfkeler.

Bu zaman zarfında ailemizde yaşanan talihsiz hastalık olayları benim ruh halimi iyice tetikledi.Doktora gidip hemen chek up yaptırdım.Yaptırdığımda boğazımda bulunan nodüllerin büyüdüğü tespit edildi.Biyopsi yapıldı ve sonuç için 1 hafta beklendi.O hafta benim için bir kabus oldu.Hayatımı ve hayatımın içindeki insanları düşündüm.
Biyopsi sonucu temiz çıktı.Doktorumuz temizlenmesi gerektiğini söyledi.Ameliyat oldum,bitti ama yaşadığım korkular ve endişelerden dolayı vücudum artık reaksiyon gösterdi.Şu an çok iyiyim ama yaşadığım herşeyi unutmam ve ruh halimi dinlendirmem için biraz tatile ihtiyacım var....

Not: Yeniliklerle en yakın zamanda karşınızda olacağım...:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder